Hotline
+905333041180
Taşımacılık sektöründe öncü kuruluş
Dudullu Ambarı®

İLETİŞİM

Gebze Ofis

Gebze Belediyesi Ambarciler Garajı F-Blok No:20

Gebze / KOCAELİ

Telefon

+90 533 304 1180

Adana Ambar

Taşımacılık sektöründe ihtiyaç duyulan, hacmi yüksek ve kiloda ağır yüklerinize daha uygun maliyetle sevk edebilmek için parça taşımacılığı sistemini Dudullu Ambar olanakları ile sağlayabilirsiniz.

Paletli, kolili veya parça yüklerinize uygun taşıma şartlarını gerçekleştirip, adresten adrese taşımacılık yapıyoruz.

Rekabet piyasanızda sizleri daha güçlü kılabilmek için bugün 922 ilçeye ulaşım sağlayarak, sektördeki gücümüzü sizlerle paylaşıyoruz.

Siparişlerinizin ulaşımını sağlamakta güçlük çektiğiniz bölgelere kolaylıkla ulaşan Dudullu Ambar, rekabet gücünüze güç katar.

Dudullu Ambar

GÜVENLİ NAKLİYE

Uyfun Fiyat Garantisi

Düşük Hacimli Malzemelerinize Fazla Para Ödemeyin

Birden fazla ürünleriniz için de kullanacağınız bu taşıma modelinde, toplam ürün hacmi tek fiyat olarak fiyatlandırılır. Ayrı adreslere teslim etme istediğiniz ürünler tek araç ile alıp yapılır. Toplama maliyeti bölünerek yansıtılan taşıma bedeli size daha fazla fiyat avantajı sağlar.

  • Hızlı Teslimat
  • Güvenli Taşımacılık
  • Rekabetçi Fiyatlar

Programlı Taşıma

Eşyanızın ne zaman teslim edileceğine siz karar verin

Teslim zamanını kendiniz belirleyerek, sevkiyat sürecinde diğer işleriniz için zaman kazanın. Ekiplerimize bildirdiğiniz gün eşyalarınız teslim edilir. Bir haftaya kadar gecikmeli teslimattan ücretsiz yararlanabilirsiniz. Daha uzun süreli teslimatlarda uygun fiyat garantisi veriyoruz.

  • Müşteri Odaklı Hizmet
  • Saha Desteği
  • Programlı İşbirliği

AMBAR TAŞIMACILIĞI YAPTIĞIMIZ BÖLGELER

  • Akdeniz Bölgesinde Burdur Ambar , Isparta Ambar, Antalya Ambar, Mersin Ambar , Adana Ambar , Osmaniye Ambar , KahramanMaraş Ambar , Hatay Ambar iş ortaklarımızla hizmet vermekteyiz.
  • Parsiyel Taşımacılık servisinde gerçekleştirilen transferlerde, transfer aracında birden fazla yük sahibine ait yükün bulunması anlamına gelir. Parsiyel taşımacılık, aynı güzergahta taşınacak olan ve birbirinden farklı müşterilere ait olan yüklerin, bu sürecin en iyi şekilde yönetilmesi, teslimat organizasyonunun planlanıp, yükün gecikmeden teslim edilmesi hedeflenmektedir.,

HER YERDEYİZ

20 yılı aşkın sektöre verdiği yön ve güçlü altyapısıyla, Türkiyenin her bölgesine ulaşım sağlayarak müşterilerimizin portföyünü güçlendiriyoruz.
Dudullu Ambar Bir Yalçın Trans Kuruluşudur.