Hotline
+905333041180
Taşımacılık sektöründe öncü kuruluş
Dudullu Ambarı®

ŞİRKET PROFİLİ

Dudullu Ambar, Yalçın Trans Nak. Dış. Tic. Ltd. Şti. bünyesinde 2007 yılında parsiyel taşımacılık ihtiyacını karşılamak için kurulmuştur. Faaliyet alanını tüm illere yayarak hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. Depolama ve dağıtımın bütünleşmesi ile firmaların maliyetleri en aza indirerek pazarda rekabetin önemli faktörünü oluşturmaktadır.

Firmamız teknolojiye en iyi kullanan altyapıya sahiptir. Yeni teknoloji araçlar, akıllı depolama sistemi ve eğitimli personeller ile her adımını gelecek için atmaktayız.

Günümüzde ticaretin ve imalatın en yoğun olduğu Marmara bölgesinden, Türkiye’nin tüm ile ve ilçelerine karşılıklı olarak sevkiyat yapmaktayız.

Dudullu Ambarı
M

MİSYONUMUZ

İnsanların ve firmaların lojistik ihtiyaçlarını karşılamak için güvenli, estetik, ekonomik, hazır ve express lojistik sağlamak ve kaliteli yaşam özellikleri sunmak.
V

VİZYONUMUZ

Dürüstlük ilkesine dayalı iş ahlakını yansıtan Dudullu Ambarı, taşımacılık konusunda hızlı ve zamanında teslimata önem vermektedir. Zamanı doğru değerlendirerek vizyonunu genişleterek siz değerli müşterilerimize alternatif çözümler sunmaktadır.
S

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Tüm faaliyetlerini insan için gerçekleştirdiğinin bilinci ve kurumsal başarının temelinde yine insanın yer alması gerçeğinden hareketle, Dudullu Ambarı içinde çalışanlar, kurumsal sürdürülebilirlik çalışmalarında birinci derecede öneme ve önceliğe sahiptir..

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

24 Saat Hizmet

Yükünüzü sizlere ulaştırmak için 7/24 çalışıyoruz.

Güçlü Dağıtım Ağı

Türkiyenin her bölgesine eşyanızı taşıyoruz.

Müşteri Hizmeti

Günün her saatinde müşteri temsilcimizle canlı destek veriyoruz.

Entegre Taşımacılık

Dudullu Ambar olarak her ebattaki yüklerinize uygun araçlarımız vardır.

Zamandan Kazanın

Her gün düzenli araç çıkışlarımızla yükünüzü zamanında teslim ediyoruz.

MÜŞTERİ İLE ARANIZDAKİ ÇİZGİDE BİZ VARIZ

Üretimi biten malzemenin sevk edileceği notaya ulaşımının öneminin farkındayız.
Satış ve müşteri portföyünüze değer katmak bizim görevimizdir. Dudullu Ambar Ekibi.